1. Müügitingimused

1.1. Müügitingimused kehtivad klientide (edaspidi Tellija) ja OÜ Veomeistri (edaspidi pakkuja) vahel.
1.2. Pakkujal on õigus oma hinnakirja ja müügitingimusi ühepoolselt muuta konkurentsivõime tagamise eesmärgil. Juhul kui tellimus on tehtud enne muutumise ilmumist kehtib tellijale tellimuse esitamise kuupäeval olnud hinnakirjad ja müügitingimused. 

2. Hinnakiri

2.1. Meie hinnakirjast leiate: kilomeetri põhine transpordihind, konteineri rendi hind, jäätmete hind(tulenevalt jäätmeliigist), rendipäeva hind(alates 3ndast päevast), töömehe hind(peale laadmine tunni tasuga), lisa arve iga ületatud tonni eest.
2.2. Kilomeetri põhine transpordihind- kehtib konteineri kohaletoomisel ja äraveol – kõikidel suunadel. 
2.3. Konteineri rendi hind- sõltub konteinerite suurusest(m³).
2.4. Jäätmete hind, ning tellija peab tellimuses välja tooma jäätmete liigi, samuti ei tohi tellija täita konteinerit omaalgatuslikult teist liiki jäätmetega.
2.5. Rendipäeva hind- alates 4ndast rendipäevast lisatasuna 4 eur päev. (tavapärane rendiperiood on 3 päeva).

2.6 Töömehe hind- pakkuja poolt on võimalik rentida ka töömeest konteineri laadimiseks, 10eur/h.

2.7 Lisa arve iga ületatud tonni eest- lisaarve 70€+km iga ületatud tonni eest juhul kui tellitud konteineri kaal ületab järgmiseid norme: 10m3 korral – 2t, 15m3 korral- 2t ning 20m3 korral 2t, 40m3 korral 3t.

3. Tellimuse vormistamine

3.1 Tellimuse saate vormistada meie kodulehel oleva tellimusankeeti täites, helistades meie kontkakt numbrile: 55 96 91 35, kirjutades facebooki,instagrammi või mailile(viited on lehe jaluses)

3.2. Tellimuse vormistamisel või muutmisel võite meile helistada 55969135, saata mail: info@veomeister.ee kirjutada kodulehel olevale kontaktvormile.

4. Teenuse eest tasumine

4.1. Pakkuja koostab Tellijale Pakkuja poolt esitatud andmete põhjal hinnpakkumise mille Tellija peab kinnitama.
4.2. Tellimuse tasumisel saab Tellija valida endale sobiva makseviisi.
4.3. Nii juriidilise isiku kui ka füüsilise isiku puhul arve mittetähtaegsetel tasumisel on pakkujal õigus esitada informatsioon võlgnevuste sissenõudmise teenuste pakkujale.

5. Teenuste kohaletoimetamine

5.1. Tellimus kuulub täitmisele tellimuses märgitud kuupäeval ja kellaaja vahemikul

6. Kalluriteenuse puhul peab klient tagama, et tellitud veoautole oleks olemas läbisõiduluba(kõrguse ja massipiirangud), samuti veenduma, et pinnas kannaks vähemalt 30 tonnist täismassi.